Czyszczenie i Impregnacja Tapicerki Skórzanej Kraków i okolice


Tapicerka skórzana stanowi wyjątkowy rodzaj materiału. Materiał skórzany, choć jest wytrzymały, wymaga odpowiedniej pielęgnacji minimum 2 razy w roku.


Zarówno skóra naturalna jak i eko skóra posiadają warstwę ochronną. Ważne jest stosowanie do ich czyszczenia odpowiednich środków, które uchronią skórę przed zniszczeniem bądź zmianą koloru. Nasza firma używa profesjonalnych środków do czyszczenia skóry, które dają gwarancję prawidłowej pielęgnacji. Czyszczenie tapicerki skórzanej składa się z kilku etapów.

Pierwszy etap polega na określeniu rodzaju skóry. Jest on niezmiernie ważny w doborze środków czyszczących i konserwujących. Po dokonaniu wstępnej ekspertyzy skóry przystępujemy do odkurzenia szczelin, w celu usunięcia piachu i innych luźnych zanieczyszczeń. Następnie rozpoczynamy czyszczenie tapicerki, w wyniku której usuwamy brud. W rezultacie odkrywamy nowe oblicze skóry. Tak przygotowaną tapicerkę należy odpowiednio zakonserwować. Konserwacja skóry ma na celu przywrócenie naturalnego blasku skóry, usunięcie przebarwień oraz zabezpieczenie przed wodą i promieniami UV. Do konserwacji skóry używamy profesjonalnych środków, które dają gwarancję odpowiedniego zabezpieczenia tapicerki.

Należy pamiętać, że niesystematyczna pielęgnacja skóry oraz stosowanie nieodpowiednich środków czyszczących prowadzi najczęściej do uszkodzeń skóry, a niejednokrotnie do nieodwracalnych zniszczeń. Nasi pracownicy dysponują fachową wiedzą i doświadczeniem w czyszczeniu tapicerek skórzanych, dlatego gwarantujemy wykonanie usługi na bardzo wysokim poziomie.

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Jak wyczyścić tapicerkę skórzaną

PAMIĘTAJ ! ! !
Systematyczne i prawidłowe czyszczenie skóry zabezpiecza ją przed przedwczesnym zużyciem oraz nadaje jej szlachetny i elegancki wygląd.Cennik

Dojazd do Klienta GRATIS (usługa wykonywana u Klienta) przy minimalnym zamówieniu: 100zł, w przeciwnym razie doliczamy dojazd ok. 20 - 30zł.
Podane ceny mają charakter zmienny, ponieważ uzależnione są od stopnia zabrudzenia czyszczonej powierzchni. Klient zawsze zostaje poinformowany o ostatecznej cenie przed wykonaniem usługi. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen. Poniższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu prawa handlowego.

Tapicerka meblowa skórzana

krzesło (siedzisko plus oparcie) 20 - 25 zł/szt.
pufa 30 - 40 zł/szt.
tapczan 70 zł/szt.
wersalka 80 zł/szt.
poduchy 13 zł/szt.
fotel 45 - 55 zł/szt.
sofa 2 - osobowa 110 zł - 130 zł/szt.
sofa 3 - osobowa 120 zł - 140 zł/szt.
narożnik 4 - osobowy 150 zł - 170 zł/szt
duży narożnik 5 - osobowy 170 zł - 200 zł/szt.

Tapicerka samochodowa skórzana

Kompleksowe czyszczenie obejmuje: fotele, kanapa, podłoga, bagażnik, plastiki. Podsufitka i pasy są dodatkowo płatne.
fotel 70 - 90 zł/szt.
tylna kanapa 90 - 110 zł/szt.
podłoga 60 - 80 zł/szt.
bagażnik 50 - 70 zł/szt.
podsufitka 60 - 90 zł/szt.
plastiki 40 - 70 zł
boczki drzwi 15-30 zł/szt.
pasy 15-20 zł/szt.
samochód osobowy mini (smart, seicento, panda) 300 zł/szt.
samochód osobowy mały (polo, corsa, fiesta) 350 zł/szt.
samochód osobowy kompaktowy (Golf, Astra, Auris) 450 zł/szt.
samochód osobowy średni (Passat, Insignia, Mondeo) 550 zł/szt
samochód osobowy duży, mały SUV (A6, Q5, X3) 600 zł/szt.
samochód terenowy, duży SUV (GLS, Q7, X6, XC90) 600 - 700 zł/szt.
bus, autobus (cena za fotel) 15 - 25 zł/szt.