Aktualne promocje firmy Rafus


Ozonowanie pomieszczeń Kraków
Ozon, czyli gaz którego cząsteczka zawiera trzy atomy tlenu. Jego zapach przypomina świeże powietrze po burzy.

Ozon jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekcyjnych, działanie bakteriobójcze ozonu jest 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru.

Ozonowanie skutecznie usuwa:

- pleśń i grzyby,
- roztocze,
- drobnoustroje,
- pyłki kwiatowe,
- odór papierosowy,
- toksyczne związki chemiczne (składniki farb, lakierów),
- wszelkie nieprzyjemne zapachy,

Ozonowanie jest ekologiczną (bez użycia środków chemicznych) metodą dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji pomieszczeń w domu, biurze czy przedszkolu.

Wytworzony ozon dociera do wszystkich zakamarków pomieszczeń poddanych ozonowaniu nie powodując żadnych skutków ubocznych, ani też reakcji alergicznych. W wyniku tego procesu
z materacy, kołder, poduszek, dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych, kotar, pluszaków, zostaną usunięte alergeny.

Ozon to doskonały gaz który pozwala pozbyć się uciążliwych zapachów, usuwa je w 99%.

Kiedy w naszym domu czy mieszkaniu pojawią się insekty (karaluchy, myszy, pluskwy, mrówki) a tradycyjne metody nie są skuteczne, ozon doskonale rozwiąże uciążliwy problem.

Regularne stosowanie metody ozonowania nadaje świeżość i zapewnia czystość w naszym otoczeniu.

Dużą zaletą ozonowania jest nietrwałość termiczna ozonu, który bardzo szybko ulega rozkładowi. Pomieszczenie po ozonowaniu w krótkim czasie ( ok. 30-60 minut) staje się bezpieczne. Jedyny warunek to przewietrzenie pomieszczenia w celu usunięcia resztek ozonu.

W przypadku ozonowania pomieszczeń (domy, mieszkania, biura, przedszkola, magazyny itp.) każda usługa wyceniana jest indywidualnie w zależności od powierzchni oraz intensywności uciążliwych zapachów.
Orientacyjnie należy przyjąć że dla odświeżenia powietrza w pomieszczeniu do 100m3 wystarczy ok. 30 minut pracy generatora ozonu, natomiast dla tej samej kubatury dla pełnej sterylizacji pomieszczenia trzeba przyjąć ok. 80 - 120 minut pracy ozonatora.

Godzina pracy ozonatora to koszt 80 zł netto.


Wystawiamy Faktury VAT.

Zadzwoń TERAZ  886 - 628 - 628

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

© 2016 rafus.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.