Aktualne promocje firmy Rafus


Czyszczenie wykładzin Kraków
Wykładzina z czasem ulega trwałym odbarwieniom i przetarciom, które spowodowane są zabrudzeniami. Aby temu zapobiec należy ją czyścić przynajmniej raz w roku dogłębną metodą ekstrakcyjną.

Metoda ta polega na natrysku detergentu na czyszczoną powierzchnię, a następnie odessanie go wraz z brudem. Metoda ta jest odpowiednia do czyszczenia wykładziny, dywanu, tapicerki, materacy a nawet innego rodzaju dekoracyjnych materiałów tekstylnych.

Nasza firma posiada duże doświadczenie w czyszczeniu wykładzin obiektowych jak i domowych. Korzystamy ze sprzętu i chemii renomowanych firm, dlatego też jesteśmy pewni pozytywnych efektów wykonanej pracy.

Naszą ofertę dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Gwarantujemy szybki termin realizacji usług. Klientom, którzy nie mogą sobie pozwolić na czyszczenie wykładzin w ciągu dnia, proponujemy wykonanie usługi w nocy.

Opis technologii czyszczenia wykładzin:


Wstępne odkurzanie

Dokładnie odkurzamy powierzchnie czyszczone mocnym odkurzaczem kolumnowym z elektroszczotką, dzięki temu pozbywamy się zabrudzeń powierzchniowych

Nanoszenie środka (pre-spray)

Następnie rozpylamy odpowiedni do stopnia zabrudzenia i rodzaju włókna preparat czyszczący (prespray).Po odczekaniu około 15 minut wcieramy środek maszynowo bądź ręcznie (w zależności od budowy runa). Preparat ten powoduje rozpuszczenie brudu zgromadzonego w czyszczonej powierzchni. Detergent ten jest nie toksyczny i w 100% biodegradalny

Płukanie

W kolejnej fazie prania płuczemy odkurzaczem ekstrakcyjnym, dzięki któremu brud i wszelkie pozostałe zanieczyszczenia są usuwane z powierzchni czyszczonej. W razie konieczności dodatkowo odplamiamy oraz zaczesujemy runo.

Usuwanie plam

Na uciążliwe plamy stosujemy silniejszy środek, który działa bezpośrednio na plamę, co zwiększa szansę na pozbycie się jej.

Suszenie

Ostatni etap polega na przyśpieszeniu procesu schnięcia wykładziny poprzez użycie mocnego odkurzacza który dokładnie wyciąga wilgoć.

Po wykładzinie można chodzić, ale tylko w czystym obuwiu.


Zadzwoń TERAZ  886 - 628 - 628

Gwarantujemy wysoką jakość wykonanej pracy.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

© 2019 rafus.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.