Ozonowanie, Dezynfekcja Dywanów i Wykładzin Kraków


Ozon jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekcyjnych, działanie bakteriobójcze ozonu jest 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru.


Ozon to gaz, którego cząsteczka zawiera trzy atomy tlenu. Jego zapach przypomina świeże powietrze po burzy.

Ozonowanie skutecznie usuwa:
- pleśnie i grzyby,
- roztocza,
- drobnoustroje,
- pyłki kwiatowe,
- odór papierosowy,
- toksyczne związki chemiczne (składniki farb, lakierów),
- wszelkie nieprzyjemne zapachy.

Dla wymagających Klientów proponujemy usługę OZONOWANIA DYWANÓW !

Po zakończeniu procesu prania, dywan umieszczany jest w szczelnej komorze, w której generatory o wydajnościach powyżej 20g/h produkują czysty ozon.

Podczas ozonowania dywanów, gaz ten dostaje się do najbardziej niedostępnych obszarów, wnika w strukturę materiału i utlenia wszystkie niepożądane drobnoustroje oraz zapachy.

Skorzystaj z doskonałej i ekologicznej opcji usuwania wszelkich bakterii, zapachów i alergenów w domu, firmie i samochodzie.

Dezynfekcja dywanów za pomocą ozonu to coraz popularniejsza usługa.

Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

Ozonowanie dywanów Kraków
Odgrzybianie klimatyzacji Zabierzów

Cennik Ozonowania
dywany 20 zł/szt.
  • Po co Prać Dywan?

    Dywan działa jak filtr powietrza, który przyciąga kurz, piasek, pyłki, włoski, bakterie… Im dłuższe włosie w dywanie, tym więcej może być w nim bakterii, roztoczy i grzybów. W celu utrzymania czystego i higienicznego dywanu konieczne jest jego regularne pranie.

  • Program dla alergików

    Alergicy, małe dzieci - dla Was też coś mamy. Posiadamy linię atestowanych produktów przeznaczonych dla osób wrażliwych na środki chemiczne oraz cierpiących z powodu alergii lub astmy. Środki te wyprodukowane są z ekstraktów nasion warzyw i owoców.